Doprava zadarmo Optický Elektródy pre Sumitomo Nahradenie T-39 T-71C T-81C Spojov Stroj

Nový produkt

Skladom

1 položky

€9.97

Štítky: sekáčik sumitomo, optický splicer, kebab machin, konektor sumitomo, Vlákno fusion splicer, sumitomo, vlákno splicer, 12v hydraulické, očné ošetrenie stroj, vložiť sumitomo.

Špecifikácie Produktu Názov: Fiber Elektrickým oblúkom elektródou rod / vybitia ihly Pôvodu: Čína Platné modely: Sumitomo TYP-39 TYP-66 TYPU-81C Fusion Splicer Vypúšťanie krát:> 6000 krát Test strata:

2.Obrázky

Názov Značky Joinwit
Typ Konektora Hybrid
Veľkosť 5*5*5
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu T-39 T-71C T-81C
Položka Dĺžka 1m
Vlákna Typu Jediný Režim

Súvisiace produkty

1 Recenzie

Vlákno Patch Kábel Jumper MTRJ-MTRJ MT-RJ Multimode OM2 50/125 Duplex GoodFtth 1-15m

€11.36
2 Recenzie

Elektródy Pre Spojovanie Stroj AI-7 Fusion Splicer AI-8 Otázka č. 1. Životnosť : normálne 2500 krát 2. mali by ste piesku povrchu jemne a opatrne pri použití menej,, pretože tam majú uhlíka depozície na povrchu, potom čo elektródy polohy kalibrácia 3. elektródy by mala byť výmena pri spájaní nie je dobre Zásielky Dôležité:

€32.69
4 Recenzie

2 v 1 FTTH Spájať optický nástroj súpravy CFS-2 Optických Vlákien, Striptérka+CP-FB01 kábel plášť striptérka 1 x Optický Striptérka/Model: CFS-2 1 x Optický Stripping Príliš l Obrázky Internation objednávky kupujúci je zodpovedný za všetky príslušné dovozné clá a miestnych daní. Prosím, overte

€9.81
3 Recenzie

Fiberfox Mini 4S MINI 6S Optického Vlákna Fusion Splicer elektródy Vlákniny zvárací stroj elektródy

€13.89
0 Recenzie

Veľkoobchod Blockless Typ Mini Oceľovej Trubky, Optické PLC Splitter 1x8 Optický PLC Splitter s SC/APC Konektor Sme výrobca FTTH produkty s pekným kvalita a konkurencieschopné ceny. Názov produktu PLC Optický Splitter Typ Výrobku Mini steel tube type Model Výrobku PLC SC/APC 1:8 Optický Konektor SC/FC/LC/ST 1 × N PLC

€196.13
1 Recenzie

Optické Vlákna Identifikátor Live Vlákniny Detektor Live Vlákniny Identifikátor Vlákniny Návštevnosť Identifikátor OFI Vážený zákazník, výrobca má robiť malé zmeny farby produktu, funkcia je rovnaká ako v minulosti.

€78.69
0 Recenzie

IET-100 Konektor Vkladanie-Nástroj na Extrakciu / Optický Konektor Kľúča Špecifikácie Miller IET-100 Konektor Vkladanie-Nástroj na Extrakciu / Optický Konektor Kľúča Na Miller IET Optický Konektor pre Vkladanie/Nástroj na Extrakciu sú schopné dosiahnuť do veľmi úzkych priestoroch na vykonanie tejto úlohy.

€31.87
0 Recenzie

YOUYSI Merač Optického Výkonu + Červené Svetlo Pero 1MW 10MV 20W 30MW 50MW FTTH Optické Vlákno Optický Kábel Napájania Tester Nízka Cena Kategória Produktu Optické Power Meter + Červené Svetlo Pero 1MW Optické Power Meter + Červené Svetlo Pero 10MW Optické Power Meter + Červené Svetlo

€15.52
0 Recenzie

Čo vy na to ? Toto je regulované typ vlákniny-zapustený konektor, ktorý vystavené na prevádzku spojov a spojky medzi vláknovej optiky. Funkcia: Pomer mužov a Žien Hybrid Optických Adaptér. Optické Power Meter FC-LC Adaptér. Ultra tenké & nízka hmotnosť, Hi-precízny nástroj. Parameter: Typ:

€5.49
1 Recenzie

Latiguillo de Fibra Óptica Kompatibilné con las instalaciones de Fibra Óptica FTTH de operadores como Movistar, Vodafone, Orange, Jazztel, Masmovil, Yoigo, PepePhone. El tipo de fibra es Monomodo kompatibilné FTTH - 9/125 OS2 - Los conectores syn del tipo SC/APC-SC/APC sk ambos extremos. Se trata de un kábel simplex (Una sola fibra)

€7.63
4 Recenzie

1PCS Vlákno Optické Cleaner Kazetové Pásky pre Optický Konektor a Adaptér 500+ Časy Životnosť ONTi Čistenie Políčko Doprava Zadarmo

€7.59
0 Recenzie

2-CH Obojsmerný RCA audio +RS485/232 Dát cez fiber converter, Description 2-CH Obojsmerné Audio (RCA) +RS485/232 údaje Fiber Converter, podpora obojsmerný 2 kanály Audio (RCA) a 1 kanály RS485/232 Dát cez jeden single-mode optického pracovná vzdialenosť až do 20 km. To môže byť prenášané v reálnom čase, synchronizácia,

€68.65
0 Recenzie

Vlákno OTDR Spustenie Káblový Box Určené na pomoc pri testovaní optický kábel pri používaní OTDR. Na OTDR Spustiť Vlákno okno sa používa s Optickým Čas Domény Reflektometre (OTDR ' s) pomáhajú minimalizovať účinky OTDR spustenia impulz na neistoty merania. K dispozícii v mnohých rôznych konfigurácií a

€94.80
3 Recenzie

1.Funkcie: Zmontované s 2,5 mm, univerzálny konektor vhodný pre všetky φ2.5 mm optický konektor. (podpora FC/SC/ST konektory). Nízka spotreba energie ,nepretržitá pracovný čas je viac ako 48 hodín . Lineárne optického výkonu a logaritmickej power meter. Relatívna hodnota merania funkciu. Kompaktný

€21.25
2 Recenzie

Optické Vlákna Kábel striptérka Nastaviť SI-01 Striptérka/ Loose Tube Plášť Kábla Rezačka /Priečne Otvorenie Noža /Lúč nôž

€31.05
0 Recenzie

1 Aplikácia ---Optické Zosilňovače ---CATV Optický Odkazy ---Optický Systém Testovania ---Optické siete LAN Systémy ---Telekomunikácie 2 Technické Parametre Parameter P Grade A Grade Konfigurácia Port 1, Port 2 Port 3 Kanál Vlnová dĺžka (nm) 1310/1550/1585 Typ Vloženia a Strát

€75.17