4 fakty, ktoré musíte o SOLID SURFACE vedieť

Nová séria komplementárnych výrobkov BESTLINE prináša revolúciu v kúpeľňovom dizajne. Moderný, elegantný dizajn voľne stojacích vaní dokonale dopĺňajú umývadlá v rovnakom šate. Perfektná na pohľad, príjemná na dotyk a dokonalá na zážitok z kúpania. To je vaňa z materiálu solid surface.   


1. Materiál

Solid surface predstavuje umelý kompozitný materiál, ktorý je zlúčeninou najkvalitnejších surovín – akrylových zložiek, vysokoúčinnej živice, hliníkového prášku a pigmentov. Ide o jednoliaty materiál, ktorý je tepelne spracovávaný. Práve vďaka tomu, dokážete mať vo Vašej kúpeľni Vašu vysnívanú vaňu. Solid surface predstavuje dokonalú napodobneninu žuly, mramoru alebo iného prírodného kameňa. Nízkou vodivosťou materiálu máte pocit, že  vaňa je stále teplá, a tak si v nej môžete užiť Váš kúpeľ oveľa dlhšie.

2. Údržba

Voľna stojace vane či umývadlá sú dostupné v bielej matnej farbe. Vďaka bezšpárovej technológií a celistvosti materiálu, sú povrchy solid surface odolné voči škvrnám, usadeninámstarnutiu produktu, čím je zachovaná farebná stálosť. Materiál je odolný voči chemikáliám, a tak sa nemusíte báť použiť akýkoľvek čistiaci prostriedok.

3. Obnoviteľnosť

Veľkou výhodou týchto umývadiel a vaní je ich obnoviteľnosť. Súčasťou každého balenia je originálna čistiaca sada, ktorá pozostáva zo špeciálnej špongie a malého prášku z rovnakého materiálu, ako je vaňa vyrobená. V prípade poškodenia alebo poškrabania tieto nedostatky okamžite opravíte a Vaša vaňa bude opäť ako nová a bez žiadnych zlepencov či špár.

4. Moderný dizajn vďaka tvarovateľnosti

Vďaka postupu spracovania a výroby sa už nemusíte báť experimentovania pri výbere Vašej vane. Odliatky predstavujú jeden celistvý kus, všetky zaobleniny, výklenky, vlny či oblúky sú vnútri vypružené, preto vane odolajú aj väčšiemu tlaku. Okrúhla vaňa už nie je len sen. Bojíte sa rôznorodosti dizajnov? Preto Vám Bestline prináša párové produkty ako napríklad Vaňu Athenaumývadlo Athenita.

+ Stabilita vs. Dizajn – ideálny pomer. Sú dokonale vyvážené, a preto sa nemusíte báť, že sa pri kaskadérskych kúskoch, ktoré robíte vo vani prevrátia. Pozrite si ďalšie výrobky a kombinácie značky Bestline série solid surface. Už čoskoro Vám predstavíme naše závesné umývadlové skrinky, sprchové kúty či luxusné a praktické dotykové zrkadlá s led podsvietením.

Páči sa Vám značka Bestline? Pozrite si katalógy ďalších produktov:

  1. Bestline - Novinky 2018
  2. Generálny katalóg Bestline 2018
  3. Obklady a dlažby Bestline 2018